Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
RAGNAR PERSON
1905-1993
Boklådor vid Seine i Paris
Monogramsignerad RP. Olja på duk, 64 x 79 cm.
566
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här