Ragnar Person, Boklådor vid Seine i Paris

Klubbat för:

18000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

RAGNAR PERSON
1905-1993
Boklådor vid Seine i Paris
Monogramsignerad RP. Olja på duk, 64 x 79 cm.

566

2016-04-20