Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
50 000-55 000 SEK
RAGNAR SANDBERG
1902-1972
I hamnen
monogramsignerad R S. Olja på duk, 24 x 30,5 cm.
560
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här