Klubbat för:
220000 SEK
Utropspris
300 000-350 000 SEK
ROBERTO MATTA
Chile 1911-2002
Composition
Signerad och daterad Matta -75. Olja på duk, 121 x 92 cm.
Certifikat från Germana Matta Ferrari daterat 7 mars 2016 medföljer.
610
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här