Klubbat för:
270000 SEK
Utropspris
250 000-300 000 SEK
ROBERTO MATTA
Chile 1911-2002
Demeure d´interrogation
Signerad Matta. Olja på duk, 100 x 97 cm.
Certifikat av Roberto Matta daterat Paris 4 november 1976 medföljer.
637
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här