Klubbat för:
Osåld
Utropspris
15 000-20 000 SEK
RÖLAKAN, matta, Sverige 1942, signerad NB 1942 SB, 362 x 247 cm, fransarna med skador, mindre kantskador
280
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här