Severin Hansen, skrivbord, Haslev Møbelfabrik

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

SEVERIN HANSEN, skrivbord, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, i sargen fyra lådor, etikettmärkt, höjd 71, 143 x 75 cm, smärre slitage och blekt, nyckel medföljer

228

2016-04-19