Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
18 000-20 000 SEK
SEVERIN HANSEN, skrivbord, Haslev Møbelfabrik, Danmark 1960-tal, jakaranda, i sargen fyra lådor, etikettmärkt, höjd 71, 143 x 75 cm, smärre slitage och blekt, nyckel medföljer
228
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här