Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
SIGURD PERSSON, ljuskrona, Sverige 1960-tal, mässing, 18 ljuspunkter, maxhöjd 130, diameter 65 cm, smärre slitage
43
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här