Soffbord, Sverige 1930-tal, alm och tenn

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000-15 000 SEK

SOFFBORD, Sverige 1930-tal, skiva i alm med tenninläggningar och geometrisk fanérläggning, balusterformade ben med kryssformad benställning, två utdragbara skivor, höjd 60, 125 x 65 cm, total längd 207 cm, smärre slitage

182

2016-04-19