Soffbord, Sverige 1930-tal, alm och tenn
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000-15 000 SEK
SOFFBORD, Sverige 1930-tal, skiva i alm med tenninläggningar och geometrisk fanérläggning, balusterformade ben med kryssformad benställning, två utdragbara skivor, höjd 60, 125 x 65 cm, total längd 207 cm, smärre slitage
182
2016-04-19