Stellan Mörner, Augustikväll, Torekov

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Augustikväll, Torekov
Signerad Mörner. Olja på duk, 50 x 61 cm.

546

2016-04-20