Klubbat för:
25500 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
STELLAN MÖRNER
1896-1979
Fin de siècle
Signerad och daterad Mörner -38. Olja på duk, 55,5 x 46,5 cm.
PROVENIENS
Gåva från konstnären 1938,
därefter genom arv till nuvarande ägare
404
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här