Stellan Mörner, Ingen bor här längre

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

STELLAN MÖRNER
1896-1979
Ingen bor här längre (Vy över Esplunda)
Signerad Mörner. Olja på duk, 22 x 27 cm.

407

2016-04-20