Sven Erixson, Gosse i trädgård

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

SVEN ERIXSON
1899-1970
Gosse i trädgård
Signerad Sven Erixson. Olja på pannå, 55 x 45 cm.

551

2016-04-20