Sven Erixson, Nybygge

Sven Erixson, Nybygge
Sven Erixson, Nybygge
Sven Erixson, Nybygge
Sven Erixson, Nybygge
Sven Erixson, Nybygge
Sven Erixson, Nybygge
Sven Erixson, Nybygge
Sven Erixson, Nybygge

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

SVEN ERIXSON
1899-1970
Nybygge
Signerad och daterad Sven Erixson -56. Olja på duk, 65 x 81 cm.

572

2016-04-20