Sven Jonson, Nocturne

Sven Jonson, Nocturne
Sven Jonson, Nocturne
Sven Jonson, Nocturne
Sven Jonson, Nocturne
Sven Jonson, Nocturne
Sven Jonson, Nocturne
Sven Jonson, Nocturne
Sven Jonson, Nocturne

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

SVEN JONSON
1902-1981
Nocturne
Signerad Sven Jonson. Olja på duk, 35 x 27 cm.

485

2016-04-20