Svend Aage Holm, golvarmatur, Holm Sørensen & Co.

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

SVEND AAGE HOLM, golvarmatur, Holm Sørensen & Co., Danmark 1950-60-tal, stomme i mässing och svartlackerat stål, två ljuspunkter, skärmar i mässing samt svart och vitlackerad plåt, höjd 170 cm, smärre slitage

227

2016-04-19