Takarmatur, Sverige 1940-tal, mässing

Klubbat för:

6000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

TAKARMATUR, Sverige 1940-tal, stomme i mässing med tre perforerade skärmar, höjd 57, diameter 45, ytligt slitage

153

2016-04-19