Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
TAKARMATURER, 1 par, Danmark 1960-tal, skärmar i mässing, höj- och sänkbara, märkta Made in Denmark, skärmens höjd 35, total höjd ca 160 cm, ytligt slitage, mässingen delvis ärgad
217
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här