Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
TAKARMATURER, 1 par, Swedish Modern, 1940-tal, mässing och patinerad mässing samt blästrat glas med geometrisk dekor, direkt respektive indirekt belysning, höjd 49 cm, mindre slitage
187
2016-04-19
Gör en kostnadsfri värdering här