Takarmaturer, 1 par, Swedish Modern, 1940-tal

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TAKARMATURER, 1 par, Swedish Modern, 1940-tal, mässing och patinerad mässing samt blästrat glas med geometrisk dekor, direkt respektive indirekt belysning, höjd 49 cm, mindre slitage

187

2016-04-19