Tora Vega Holmström, Kåsebergablomman

Klubbat för:

35000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

TORA VEGA HOLMSTRÖM
1880-1967
Kåsebergablomman
Signerad TVH. Olja på duk, 43 x 46 cm.

448

2016-04-20