Klubbat för:
35000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
TORA VEGA HOLMSTRÖM
1880-1967
Kåsebergablomman
Signerad TVH. Olja på duk, 43 x 46 cm.
448
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här