Uno Vallman, Figurscen

Uno Vallman, Figurscen
Uno Vallman, Figurscen
Uno Vallman, Figurscen
Uno Vallman, Figurscen
Uno Vallman, Figurscen
Uno Vallman, Figurscen
Uno Vallman, Figurscen
Uno Vallman, Figurscen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

UNO VALLMAN
1913-2004
Figurscen
Signerad och daterad Uno Vallman 1965. Olja på duk, 136,5 x 244 cm.

528

2016-04-20