Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
UNO VALLMAN
1913-2004
MS 23 Hervik
Signerad och daterad Uno Vallman 1963. Olja på duk, 136 x 216 cm.
529
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här