Uno Vallman, MS 23 Hervik

Uno Vallman, MS 23 Hervik
Uno Vallman, MS 23 Hervik
Uno Vallman, MS 23 Hervik
Uno Vallman, MS 23 Hervik
Uno Vallman, MS 23 Hervik
Uno Vallman, MS 23 Hervik
Uno Vallman, MS 23 Hervik
Uno Vallman, MS 23 Hervik

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

UNO VALLMAN
1913-2004
MS 23 Hervik
Signerad och daterad Uno Vallman 1963. Olja på duk, 136 x 216 cm.

529

2016-04-20