Klubbat för:
26000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
VICTOR VASARELY
Ungern/Frankrike 1908-1997
NB 11
Signerad och numrerad Vasarely 32/50. Polykrom porslinsrelief, 61 x 44,5 cm, monterad i ram 71 x 54 cm.
Ars porcelana, Rosenthal relief reihe.
644
2016-04-20
Gör en kostnadsfri värdering här