Victor Vasarely, NB 11

Victor Vasarely, NB 11
Victor Vasarely, NB 11
Victor Vasarely, NB 11
Victor Vasarely, NB 11
Victor Vasarely, NB 11
Victor Vasarely, NB 11

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

VICTOR VASARELY
Ungern/Frankrike 1908-1997
NB 11
Signerad och numrerad Vasarely 32/50. Polykrom porslinsrelief, 61 x 44,5 cm, monterad i ram 71 x 54 cm.
Ars porcelana, Rosenthal relief reihe.

644

2016-04-20