Waldemar Lorentzon, Samtal i trädgården

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

WALDEMAR LORENTZON
1899-1984
Samtal i trädgården
Signerad och daterad Lorentz 43. Olja på duk, 65 x 80 cm.

406

2016-04-20