Wifredo Lam, Mask

Wifredo Lam, Mask
Wifredo Lam, Mask
Wifredo Lam, Mask
Wifredo Lam, Mask
Wifredo Lam, Mask
Wifredo Lam, Mask

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

WIFREDO LAM
Kuba 1902-1982
Mask
Signerad Lam. Grönpatinerad brons, tondo, diameter ca 48 cm.
Edition Edilam 1971, upplaga 100.
PROVENIENS
Galleri MDA, Helsingborg

614

2016-04-20