William Watting, sideboard, Modernord

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

WILLIAM WATTING, sideboard, Modernord, Holland 1960-tal, stomme i teak, fronten med jalusi, två dörrar tapetserade i sjögräs, samt lådor, brickmärkt, höjd 86, 259 x 47,5 cm, smärre slitage, fanérlagning

229

2016-04-19