William Watting, sideboard, Modernord
Klubbat för:
19000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
WILLIAM WATTING, sideboard, Modernord, Holland 1960-tal, stomme i teak, fronten med jalusi, två dörrar tapetserade i sjögräs, samt lådor, brickmärkt, höjd 86, 259 x 47,5 cm, smärre slitage, fanérlagning
229
2016-04-19