Åke Göransson, Stilleben

Åke Göransson, Stilleben
Åke Göransson, Stilleben
Åke Göransson, Stilleben
Åke Göransson, Stilleben
Åke Göransson, Stilleben
Åke Göransson, Stilleben
Åke Göransson, Stilleben
Åke Göransson, Stilleben

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ÅKE GÖRANSSON
1902-1942
Stilleben
Stämpelsignerad Åke G. Olja på duk, 41 x 38 cm.
Utförd 1924/26. Intygad på baksidan av Hanna Göransson

677

2016-11-17