Klubbat för:
34000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ALBERT JOHANSSON
1926-1998
Fata Morgana III
Signerad Albert Johansson och på baksidan daterad Öland 1983. Olja på pannå, 90 x 105 cm.
Påskrift på baksidan "Tillägnad min hustru Margot"
667
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här