Klubbat för:
10000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
ALDO TURA, serveringsvagn, Italien 1950-60-tal, klädd i lackat getskinn, ställning i gulmetall, en sida med handtag. höjd 68, 80 x 40 cm, smärre slitage, mindre skada
323
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här