André Lanskoy, Le Journal d´un Fou

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

50 000-60 000 SEK

ANDRÉ LANSKOY
1902-1976
Nicolai Gogol: Le Journal d´un Fou
Komplett svit med 80 färglitografier i fyra portföljer, 1986, samtliga signerade och numrerade Lanskoy 97/100. Utgivna av Ed. d´Arte Graphique International.
I. 68 x 44 cm S. 95 x 65,5 cm

820

2016-11-17