Andy Warhol, Cow
Klubbat för:
110000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
ANDY WARHOL
1928-1987
Cow
Färgserigrafi, 1976, signerad och daterad Andy Warhol -82 med filtpenna. Vänster och höger marginaler beskurna totalt ca 2,5 cm
S. 115,3 x 71,8 cm
LITTERATUR
Feldman & Schellman II.12A
853
2016-11-17