Andy Warhol, Cow

Andy Warhol, Cow
Andy Warhol, Cow
Andy Warhol, Cow
Andy Warhol, Cow

Klubbat för:

110000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

ANDY WARHOL
1928-1987
Cow
Färgserigrafi, 1976, signerad och daterad Andy Warhol -82 med filtpenna. Vänster och höger marginaler beskurna totalt ca 2,5 cm
S. 115,3 x 71,8 cm
LITTERATUR
Feldman & Schellman II.12A

853

2016-11-17