Antoni Clavé, Guerrier à la lance

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-175 000 SEK

ANTONI CLAVÉ
Spanien 1913-2005
Guerrier à la lance
Signerad Clavé. Blandteknik på papper uppfäst på duk, 43,5 x 64 cm.
Utförd 1961
Certifikat utfärdat av Archives Antoni Clavé medföljer.
PROVENIENS
Galerie Taménaga
Galleri MDA, Helsingborg

773

2016-11-17