Antoni Tapies, La Grande Porte

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

ANTONI TAPIES
1923-2012
La Grande Porte
Etsning med collage, 1972, signerad och numrerad Tapies 56/75.
S. 90 x 68 cm
LITTERATUR
Galfetti 323

847

2016-11-17