Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-35 000 SEK
ANTONI TAPIES
1923-2012
La Grande Porte
Etsning med collage, 1972, signerad och numrerad Tapies 56/75.
S. 90 x 68 cm
LITTERATUR
Galfetti 323
847
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här