Antoni Tapies, Taca Rogenza

Antoni Tapies, Taca Rogenza
Antoni Tapies, Taca Rogenza
Antoni Tapies, Taca Rogenza
Antoni Tapies, Taca Rogenza
Antoni Tapies, Taca Rogenza
Antoni Tapies, Taca Rogenza

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ANTONI TAPIES
1923-2012
Taca Rogenca
Etsning och carborundum tryckt i rött och svart, 1989, signerad och numrerad Tapies 3/99. Editerad av Polígrafa, Barcelona.
S. 83 x 69 cm
LITTERATUR
Galfetti 1249

848

2016-11-17