Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ANTONI TAPIES
1923-2012
Taca Rogenca
Etsning och carborundum tryckt i rött och svart, 1989, signerad och numrerad Tapies 3/99. Editerad av Polígrafa, Barcelona.
S. 83 x 69 cm
LITTERATUR
Galfetti 1249
848
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här