Klubbat för:
15000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
ANTONIO MACCHI CASSIA, "541", bordslampor, 1 par, Arteluce, Italien, formgivna 1969, stomme i vitlackerade metallkupor, magnetiska, märkta Arteluce, höjd 24 cm, bucklor, smärre slitage
199
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här