Klubbat för:
18000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
ANTONIO SAURA
1930-1998
Une chair d´ombre
Komplett portfölj med fem färglitografier, 1988, signerade och numrerade Saura 32/75, texter av Bernard Noël. Editions F. B. Paris.
S. 65 x 50 cm
843
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här