Antonio Saura, Utan titel

Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel
Antonio Saura, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

150 000-175 000 SEK

ANTONIO SAURA
Spanien 1930-1998
Untitled
Signerad och daterad Saura -73, med dedikation. Blandteknik på kartong, 29,5 x 40 cm.

790

2016-11-17