Arne Hovmand Olsen, soffa, Pedersen & Knap

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

ARNE HOVMAND OLSEN, soffa, Pedersen & Knap, Danmark 1950-tal, stoppad sits i geometriskt mönstrad originalklädsel, höjd 86, bredd 155 cm, klädseln med smärre slitage

321

2016-11-16