Arthur Percy, Blomsterstilleben

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ARTHUR PERCY
1886-1976
Blomsterstilleben
Signerad och daterad Percy 1935. Olja på duk, 73 x 54 cm.

702

2016-11-17