Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ARTHUR PERCY
1886-1976
Blomsterstilleben
Signerad och daterad Percy 1935. Olja på duk, 73 x 54 cm.
702
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här