Klubbat för:
7000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
ASEA, bordslampor, 1 par, 1950-tal, stommarna klädda i naturläder, fot och sockel i mässing, skärmar i orangebrunt siden, märkta ASEA, höjd med skärm 61 cm, smärre slitage
139
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här