ASEA, bordslampor, 1 par, 1950-tal

Klubbat för:

7000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ASEA, bordslampor, 1 par, 1950-tal, stommarna klädda i naturläder, fot och sockel i mässing, skärmar i orangebrunt siden, märkta ASEA, höjd med skärm 61 cm, smärre slitage

139

2016-11-16