ASEA, golvlampor, 1 par, 1940-50-tal

Klubbat för:

19500 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

ASEA, golvlampor, 1 par, Sverige, 1940-50-tal, stomme i grålackerat stål i två nyanser, originalskärmar i siden, höjd 155 cm, smärre slitage

172

2016-11-16