Axel Olson, Akt

Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt
Axel Olson, Akt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

AXEL OLSON
1899-1986
Akt
Signerad och daterad Axel O. -28. Gouache på papper, 18 x 27,5 cm.
UTSTÄLLD
Halmstadsutställningen 1929

712

2016-11-17