Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
20 000-25 000 SEK
AXEL THYGESEN, taburetter, 4 st., Interna, Danmark, 1960-tal, för Illums Bolighus, vitkalkad ek och rotting, en pall märkt Illums Bolighus, höjd 31 cm, smärre slitage
171
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här