Axel Thygesen, taburetter, 4 st., Interna, Danmark

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

AXEL THYGESEN, taburetter, 4 st., Interna, Danmark, 1960-tal, för Illums Bolighus, vitkalkad ek och rotting, en pall märkt Illums Bolighus, höjd 31 cm, smärre slitage

171

2016-11-16