Barbro Nilsson, " Salerno röd med enkel bård",

Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,
Barbro Nilsson,

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

70 000-100 000 SEK

BARBRO NILSSON, " Salerno röd med enkel bård ", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1948, rölakan, signerad BN AB MMF, 340 x 228 cm, fransarna med slitage, fläckar

368

2016-11-16