Klubbat för:
130000 SEK
Utropspris
70 000-100 000 SEK
BARBRO NILSSON, " Salerno röd med enkel bård ", matta, AB Märta Måås-Fjetterström, formgiven 1948, rölakan, signerad BN AB MMF, 340 x 228 cm, fransarna med slitage, fläckar
368
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här