Bengt Lindström, Byskvaller

Bengt Lindström, Byskvaller
Bengt Lindström, Byskvaller
Bengt Lindström, Byskvaller
Bengt Lindström, Byskvaller
Bengt Lindström, Byskvaller
Bengt Lindström, Byskvaller

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Byskvaller
Signerad Lindström. Olja på duk, 41 x 33 cm.

PROVENIENS
Funnits i nuvarande familjs ägo sedan 1980-talet.

686

2016-11-17