Klubbat för:
22000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Figur
Signerad Lindström. Olja på duk, 41 x 33 cm.
PROVENIENS
Inköpt på Lilla Bukowskis, Stockholm, hösten 1995, katalognr 286
721
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här