Bengt Lindström, Figur

Bengt Lindström, Figur
Bengt Lindström, Figur
Bengt Lindström, Figur
Bengt Lindström, Figur
Bengt Lindström, Figur
Bengt Lindström, Figur
Bengt Lindström, Figur
Bengt Lindström, Figur

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Figur
Signerad Lindström. Olja på duk, 41 x 33 cm.
PROVENIENS
Inköpt på Lilla Bukowskis, Stockholm, hösten 1995, katalognr 286

721

2016-11-17