Bengt Lindström, Kungen från Kaitum

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Kungen från Kaitum
Signerad Lindström. Olja på duk, 46 x 38 cm.

688

2016-11-17