Bengt Lindström, Mannen i grönt

Klubbat för:

44000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Mannen i grönt
Signerad Lindström. Olja på duk, 81 x 65 cm.

PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären i början av 1980-talet av nuvarande ägare.

719

2016-11-17