Klubbat för:
44000 SEK
Utropspris
50 000-60 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Mannen i grönt
Signerad Lindström. Olja på duk, 81 x 65 cm.
PROVENIENS
Inköpt direkt från konstnären i början av 1980-talet av nuvarande ägare.
719
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här