Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Mask C Gul
Signerad och numrerad Lindström 3/8. Polykromt glas, 44 x 29 cm, monterad i plexiglasram, totalhöjd 64 cm.
Utförd på Berengo glasbruk i Murano, Venedig
727
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här