Bengt Lindström, Mask C Gul

Bengt Lindström, Mask C Gul
Bengt Lindström, Mask C Gul
Bengt Lindström, Mask C Gul
Bengt Lindström, Mask C Gul
Bengt Lindström, Mask C Gul
Bengt Lindström, Mask C Gul

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Mask C Gul
Signerad och numrerad Lindström 3/8. Polykromt glas, 44 x 29 cm, monterad i plexiglasram, totalhöjd 64 cm.
Utförd på Berengo glasbruk i Murano, Venedig

727

2016-11-17