Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Porträtt
Signerad Lindström. Olja på duk, 46 x 38 cm.
PROVENIENS
Inköpt 1980, vidare i arv till nuvarande ägare.
UTSTÄLLD
Galerie Ariel, Paris, 1957, nr 5040
676
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här