Bengt Lindström, Utan titel

Bengt Lindström, Utan titel
Bengt Lindström, Utan titel
Bengt Lindström, Utan titel
Bengt Lindström, Utan titel
Bengt Lindström, Utan titel
Bengt Lindström, Utan titel

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Utan titel
Signerad Lindström. Olja på duk fäst på pannå, 22 x 27 cm.

PROVENIENS
Inköpt hos Galerie Andersén, Adelgatan i Malmö den 7 April 1967, vidare i arv till nuvarande ägare.

725

2016-11-17