Bengt Lindström, Utan titel
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM
1925-2008
Utan titel
Signerad Lindström. Olja på duk fäst på pannå, 22 x 27 cm.
PROVENIENS
Inköpt hos Galerie Andersén, Adelgatan i Malmö den 7 April 1967, vidare i arv till nuvarande ägare.
725
2016-11-17